MEČ
30.08.21 | 2. kolo kval. | Yana Sizikova | Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | W60 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Yana Sizikova | Sina Herrmann | |
1. servis % | 23/36 (64%) | 28/54 (52%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/13 (77%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/54 (63%) | 9/36 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/90 (68%) | 29/90 (32%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Yana Sizikova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Yana Sizikova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Yana Sizikova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
4-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Sizikova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sina Herrmann | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yana Sizikova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Sizikova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yana Sizikova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sina Herrmann | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Yana Sizikova vs. Sina Herrmann - Međusobni mečevi
30.08.21 | 2. kolo kval. | Yana Sizikova | Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | detalj meča | W60 Prague | zemlja |
Yana Sizikova form & Sina Herrmann form
Yana Sizikova - Posljednji mečevi
Valencia - zemlja | ||||
05.06.22 kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
18.01.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-72, 6-10 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
Nur-Sultan - dvorana | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
11.11.19 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Tashkent - tvrda | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Daria Mishina | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-4, - Yana Sizikova - odustajanje | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 7-69, 3-6, 7-63 | detalj meča |
Sina Herrmann - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča |