Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
07.12.03, 20 Godina
07.12.03, 20 Godina
Xinxin Yao vs. Anastasia Zhilina - Međusobni mečevi
27.01.22 | kval. | Xinxin Yao | Anastasia Zhilina | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Xinxin Yao form & Anastasia Zhilina form
Xinxin Yao - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 kval. | vs. Maegan Manasse | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 3-0, Mio Mushika - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 4-6, 2-1, - Xinxin Yao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Saki Imamura | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ying Zhang | 3-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chenting Zhu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Irina Fetecau | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Thasaporn Naklo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Hanyu Guo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-74, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Anastasia Zhilina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.12.22 2. kolo | vs. Ann Akasha Ceuca | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.12.22 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 3-1, Giulia Crescenzi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
17.10.22 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Edda Mamedova | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Sati Aubakirova | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
30.08.22 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Kseniia Eremenko | 5-7, 6-0, 10-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.22 kval. | vs. Bojana Klincov | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
16.08.22 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Brasov - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Simion | 7-5, 6-75, 6-10 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Maria Toma | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Calzada De Castro | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Viktoriya Petrenko | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Valentina Gaggini | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
11.05.22 1. kolo | vs. Antonia Samudio | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Asumi Yasuhiro | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Elena Karner | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča |