MEČ
16.11.21 | 1. kolo | Xiaodi You | Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-4 | Uruguay | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Xiaodi You | Martina Capurro Taborda | |
1. servis % | 43/57 (75%) | 44/64 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/43 (60%) | 22/44 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 10/20 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/64 (50%) | 22/57 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/121 (55%) | 54/121 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Xiaodi You | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Xiaodi You | 5-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Xiaodi You | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Xiaodi You | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Martina Capurro Taborda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Xiaodi You | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Xiaodi You vs. Martina Capurro Taborda - Međusobni mečevi
16.11.21 | 1. kolo | Xiaodi You | Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-4 | detalj meča | Uruguay | zemlja |
Xiaodi You form & Martina Capurro Taborda form
Xiaodi You - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 6-4, 4-2, Alize Cornet - odustajanje | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Rodriguez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča |
Martina Capurro Taborda - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Mendoza - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lujan - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
06.08.23 Finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | detalj meča | |
05.08.23 Polufinale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | detalj meča |