MEČ
04.11.21 | 2. kolo | Weronika Falkowska | Taylor Ng | 6-4, 6-2 | W25 Haabneeme | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Weronika Falkowska | Taylor Ng | |
1. servis % | 38/52 (73%) | 35/51 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/38 (76%) | 20/35 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/51 (49%) | 17/52 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Weronika Falkowska | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Taylor Ng | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Taylor Ng | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Weronika Falkowska vs. Taylor Ng - Međusobni mečevi
04.11.21 | 2. kolo | Weronika Falkowska | Taylor Ng | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Haabneeme | dvorana |
Weronika Falkowska form & Taylor Ng form
Weronika Falkowska - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Taylor Ng - Posljednji mečevi
W40 Veracruz - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Naples - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-0, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Caroline Dolehide | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Sophie Chang | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.04.23 kval. | vs. Adriana Reami | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
11.04.23 kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 4-6, 14-16 | detalj meča | |
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Fredericton - dvorana | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Ellie Daniels | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Toronto - dvorana | ||||
04.03.23 Polufinale | vs. Himeno Sakatsume | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Kayla Cross | 6-0, 1-6, 7-65 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maya Joint | 6-2, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W60+H Irapuato - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Caroline Romeo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 kval. | vs. Raveena Kingsley | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Mexico - tvrda | ||||
02.02.23 Četvrtfinale | vs. Yue Yuan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Maria Fernanda Martinez Hernandez | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
02.12.22 Polufinale | vs. Emina Bektas | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
01.12.22 Četvrtfinale | vs. Laura Mair | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.11.22 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.22 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-1, 6-2 | detalj meča |