MEČ
19.02.21 | Četvrtfinale | Weronika Falkowska | Kathleen Kanev | 6-3, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Weronika Falkowska | Kathleen Kanev | |
1. servis % | 24/52 (46%) | 43/61 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/24 (88%) | 20/43 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/28 (46%) | 9/18 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/61 (52%) | 18/52 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/113 (58%) | 47/113 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Weronika Falkowska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Weronika Falkowska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Weronika Falkowska | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Weronika Falkowska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Kathleen Kanev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Weronika Falkowska vs. Kathleen Kanev - Međusobni mečevi
19.02.21 | Četvrtfinale | Weronika Falkowska | Kathleen Kanev | 6-3, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Weronika Falkowska form & Kathleen Kanev form
Weronika Falkowska - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Kathleen Kanev - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detalj meča |