MEČ
11.10.21 | 1. kolo kval. | Weronika Falkowska | Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | W25 Lagos | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Weronika Falkowska | Beatrice Laura Pirtac | |
1. servis % | 17/25 (68%) | 16/34 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/17 (94%) | 5/16 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/8 (100%) | 3/18 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/34 (76%) | 1/25 (4%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 50/59 (85%) | 9/59 (15%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 8 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Beatrice Laura Pirtac | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Beatrice Laura Pirtac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Beatrice Laura Pirtac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Beatrice Laura Pirtac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Weronika Falkowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Beatrice Laura Pirtac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Beatrice Laura Pirtac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Weronika Falkowska | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ireland
08.12.03, 20 Godina
08.12.03, 20 Godina
Weronika Falkowska vs. Beatrice Laura Pirtac - Međusobni mečevi
11.10.21 | 1. kolo kval. | Weronika Falkowska | Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Lagos | tvrda |
Weronika Falkowska form & Beatrice Laura Pirtac form
Weronika Falkowska - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. En Shuo Liang | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 3-6, 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Matilde Jorge | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sofia Costoulas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-4, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Viktoriia Dema | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Victoria Mboko | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
10.06.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Polufinale | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.06.23 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.06.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Beatrice Laura Pirtac - Posljednji mečevi
W40 Funchal - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Hollie Smart | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-3, - Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, - Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jannat Chiripal | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Maya Drozd | 0-3, - Beatrice Laura Pirtac - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Nao Phang Ziyi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jade Marie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. India Fenieys | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Gina Kondos | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Mykytyn | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | detalj meča |