MEČ
16.10.21 | 1. kolo kval. | Vitalia Diatchenko | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 7-5 | Moscow | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Vitalia Diatchenko | Ekaterine Gorgodze | |
1. servis % | 46/69 (67%) | 37/62 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/46 (72%) | 20/37 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/23 (48%) | 13/25 (52%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/62 (47%) | 25/69 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Vitalia Diatchenko | 3-1 | |
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Vitalia Diatchenko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Vitalia Diatchenko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Vitalia Diatchenko | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
0-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Vitalia Diatchenko | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Vitalia Diatchenko | 4-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vitalia Diatchenko | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Vitalia Diatchenko vs. Ekaterine Gorgodze - Međusobni mečevi
16.10.21 | 1. kolo kval. | Vitalia Diatchenko | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 7-5 | detalj meča | Moscow | dvorana |
10.04.18 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Vitalia Diatchenko | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
Vitalia Diatchenko form & Ekaterine Gorgodze form
Vitalia Diatchenko - Posljednji mečevi
W40 Tbilisi - tvrda | ||||
06.05.23 Finale | vs. Stacey Fung | 4-6, - Vitalia Diatchenko - odustajanje | detalj meča | |
05.05.23 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.05.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Croissy - dvorana | ||||
29.03.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.03.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
09.03.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
03.11.22 Četvrtfinale | vs. Xinyu Wang | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
02.11.22 2. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.11.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Lucie Havlickova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
08.10.22 Polufinale | vs. Katie Swan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Sonay Kartal | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Mona Barthel | 7-66, 7-62 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-1, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Hina Inoue | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
11.09.22 Finale | vs. Isabella Kruger | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |