MEČ
16.05.23 | 2. kolo kval. | Victoria Mikhaylova | Lucrezia Piana | 6-1, 6-0 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
24.10.00, 23 Godina
13544 $
24.10.00, 23 Godina
13544 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
07.09.05, 18 Godina
07.09.05, 18 Godina
Victoria Mikhaylova vs. Lucrezia Piana - Međusobni mečevi
16.05.23 | 2. kolo kval. | Victoria Mikhaylova | Lucrezia Piana | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Victoria Mikhaylova form & Lucrezia Piana form
Victoria Mikhaylova - Posljednji mečevi
W35 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Weronika Ewald | 6-1, 1-6, 12-14 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Summer Yardley | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Madina Kustanayeva | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 7-64, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-72, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-4, 4-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Summer Yardley | 6-73, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-2, - Victoria Mikhaylova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-73, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Lucrezia Piana - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-4, 0-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Greta Bruns | 6-1, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 4-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Hiba Heni | 1-6, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Gombitova | 6-3, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Helena Spiridis | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 kval. | vs. Elena Karner | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Thea Donarski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Yanni Liu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Teodosescu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Krsko - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mila Badics | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Mircheva | 2-6, 3-6 | detalj meča |