MEČ
05.07.18 | 2. kolo | Victoria Kan | Lana Sipek | 6-1, 6-0 | Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Victoria Kan | Lana Sipek | |
1. servis % | 17/33 (52%) | 34/47 (72%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 14/17 (82%) | 12/34 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/16 (56%) | 3/13 (23%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/47 (68%) | 10/33 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/80 (69%) | 25/80 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Victoria Kan | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lana Sipek | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Victoria Kan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Victoria Kan | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Victoria Kan | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Victoria Kan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Lana Sipek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Victoria Kan | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
16.09.00, 23 Godina
16.09.00, 23 Godina
Victoria Kan vs. Lana Sipek - Međusobni mečevi
05.07.18 | 2. kolo | Victoria Kan | Lana Sipek | 6-1, 6-0 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
Victoria Kan form & Lana Sipek form
Victoria Kan - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Lana Sipek - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.18 1. kolo | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detalj meča |