MEČ
30.09.18 | 1. kolo kval. | Victoria Hu | Rio Kitagawa | 3-0, - odustajanje | Charleston | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
15.09.93, 30 Godina
18757 $
15.09.93, 30 Godina
18757 $
Victoria Hu vs. Rio Kitagawa - Međusobni mečevi
30.09.18 | 1. kolo kval. | Victoria Hu | Rio Kitagawa | 3-0, Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | Charleston | zemlja |
Victoria Hu form & Rio Kitagawa form
Victoria Hu - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Xinyu Gao | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Kononova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 7-61, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
23.02.24 Polufinale | vs. Dalayna Hewitt | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Whitney Osuigwe | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Gil Castillo | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Olivia Lincer | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Anne Christine Lutkemeyer Obregon | 6-1, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 4-6, 6-2, 7-60 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Ayana Akli | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Rio Kitagawa - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
27.08.18 kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
24.07.18 kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detalj meča |