MEČ
09.09.19 | 2. kolo kval. | Veronika Erjavec | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-0 | W25 Frydek | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
14.01.00, 24 Godina
14.01.00, 24 Godina
Veronika Erjavec vs. Karolina Jaskiewicz - Međusobni mečevi
09.09.19 | 2. kolo kval. | Veronika Erjavec | Karolina Jaskiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | W25 Frydek | zemlja |
Veronika Erjavec form & Karolina Jaskiewicz form
Veronika Erjavec - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Tena Lukas | 6-0, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 7-62, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 7-63, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Kaylah Mcphee | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Noma Akugue Noha | 6-76, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Mia Ristic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
05.08.23 Finale | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Karolina Jaskiewicz - Posljednji mečevi
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Stembert Krad | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 3-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.22 kval. | vs. Klara Veldman | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Klara Kajabova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Olga Golas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 5-7, 2-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.21 kval. | vs. Wiem Boubaker | 6-78, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.07.20 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Paulina Jastrzebska | 6-4, 6-4 | detalj meča |