MEČ
26.10.20 | 1. kolo kval. | Veronica Cepede Royg | Anna Danilina | 6-1, 6-1 | W80 Tyler | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Veronica Cepede Royg | Anna Danilina | |
1. servis % | 27/45 (60%) | 29/47 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/27 (63%) | 11/29 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 7/18 (39%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/47 (62%) | 17/45 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Veronica Cepede Royg | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Veronica Cepede Royg | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Veronica Cepede Royg | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Veronica Cepede Royg | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Veronica Cepede Royg | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Veronica Cepede Royg | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Anna Danilina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Veronica Cepede Royg | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anna Danilina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Veronica Cepede Royg vs. Anna Danilina - Međusobni mečevi
26.10.20 | 1. kolo kval. | Veronica Cepede Royg | Anna Danilina | 6-1, 6-1 | detalj meča | W80 Tyler | tvrda |
Veronica Cepede Royg form & Anna Danilina form
Veronica Cepede Royg - Posljednji mečevi
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Bendigo - tvrda | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Brasilia - zemlja | ||||
27.11.21 Polufinale | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.21 Četvrtfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.11.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.11.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
17.11.21 2. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W60+H Santiago - zemlja | ||||
13.11.21 Finale | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.11.21 Polufinale | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.11.21 Četvrtfinale | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.11.21 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
Argentina - zemlja | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
W80 Valencia - zemlja | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
25.07.21 1. kolo | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.21 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
15.07.21 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
14.07.21 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
London - trava | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Bonita - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | detalj meča |
Anna Danilina - Posljednji mečevi
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.23 kval. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Reus - zemlja | ||||
01.05.23 kval. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Burnie - tvrda | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Tauranga - tvrda | ||||
22.12.22 Četvrtfinale | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.12.22 2. kolo | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.12.22 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
09.08.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Versmold - zemlja | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.07.22 kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Madrid - tvrda | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
10.06.22 Četvrtfinale | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.06.22 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | detalj meča |