MEČ
13.05.22 | Četvrtfinale | Valeriya Yushchenko | Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-2, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Valeriya Yushchenko | Ginevra Vallega Montebruno | |
1. servis % | 36/65 (55%) | 42/73 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 22/42 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/29 (41%) | 9/31 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 5/9 (56%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/73 (58%) | 28/65 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/138 (57%) | 59/138 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 8 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Valeriya Yushchenko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Valeriya Yushchenko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Valeriya Yushchenko | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 3-5 | |
0-0 | ||
2-6 |
2 | ||
Valeriya Yushchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Valeriya Yushchenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ginevra Vallega Montebruno | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Valeriya Yushchenko | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
04.04.03, 21 Godina
04.04.03, 21 Godina
Valeriya Yushchenko vs. Ginevra Vallega Montebruno - Međusobni mečevi
13.05.22 | Četvrtfinale | Valeriya Yushchenko | Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Valeriya Yushchenko form & Ginevra Vallega Montebruno form
Valeriya Yushchenko - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
21.04.24 Finale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.04.24 Polufinale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Alisa Kummel | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Sabrina Olimjanova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Lisa Zaar | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Irina Balus | 6-2, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Luisa Hrda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Gaia Squarcialupi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 2-4, - Valeriya Yushchenko - odustajanje | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 4-1, Andrea Obradovic - odustajanje | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.05.23 Finale | vs. Alevtina Ibragimova | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
06.05.23 Polufinale | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |
Ginevra Vallega Montebruno - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.24 kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Necula | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Defne Cirpanli | 4-6, 7-64, 10-3 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Emma Martellenghi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Lola De Leon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Jana Vanik | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 7-62, 6-76, 4-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.03.24 kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Bahar Kilic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Gina Kondos | 5-7, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Cakil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ha Yoon Son | 6-75, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Liisa Varul | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Liv Boulard | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-4, 6-2 | detalj meča |