MEČ
21.02.21 | 1. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Leyla Nilufer Elmas | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
14.06.05, 18 Godina
14.06.05, 18 Godina
Valeriya Olyanovskaya vs. Leyla Nilufer Elmas - Međusobni mečevi
21.02.21 | 1. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Leyla Nilufer Elmas | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Valeriya Olyanovskaya form & Leyla Nilufer Elmas form
Valeriya Olyanovskaya - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - odustajanje | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Leyla Nilufer Elmas - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Ada Kumru | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-72, 0-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Golubkova | 6-1, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Verena Meliss | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Margherita Marcon | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Daria Lodikova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Karner | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Ksenia Agureeva | 6-75, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ivona Savekova | 6-0, 6-2 | detalj meča |