MEČ
18.01.21 | 2. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Giuseppina Miccio | 6-2, 7-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
05.02.00, 24 Godina
05.02.00, 24 Godina
Valeriya Olyanovskaya vs. Giuseppina Miccio - Međusobni mečevi
18.01.21 | 2. kolo kval. | Valeriya Olyanovskaya | Giuseppina Miccio | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Valeriya Olyanovskaya form & Giuseppina Miccio form
Valeriya Olyanovskaya - Posljednji mečevi
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - odustajanje | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Giuseppina Miccio - Posljednji mečevi
W15 L'aquila - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Enola Chiesa | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lara Onal | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
02.11.20 kval. | vs. Tea Lukic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Francesca Covi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Katerina Dimitrova | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
09.11.19 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Roberta Lodi Pasini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.10.19 kval. | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Bagnatica - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Federica Di Sarra | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Palmela - tvrda | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Juliette Bastin | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Testa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Sezze - zemlja | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Arianna Capogrosso | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Caserta - zemlja | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 0-6 | detalj meča |