MEČ
10.07.21 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Dominika Salkova | 6-1, 6-1 | Prague | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Urszula Radwanska | Dominika Salkova | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 16/51 (31%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 4/16 (25%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 17/35 (49%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/51 (59%) | 11/39 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Urszula Radwanska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Urszula Radwanska | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Urszula Radwanska | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Urszula Radwanska | 2-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Urszula Radwanska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-1 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Urszula Radwanska vs. Dominika Salkova - Međusobni mečevi
10.07.21 | 1. kolo kval. | Urszula Radwanska | Dominika Salkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | Prague | tvrda |
Urszula Radwanska form & Dominika Salkova form
Urszula Radwanska - Posljednji mečevi
W50 Lopota - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50+H Calvi - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Paganetti | 6-2, 6-79, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Emily Meng | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Chia Yi Tsao | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-1, 5-7, 6-73 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Manon Leonard | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Dominika Salkova - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Palicova | 7-67, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
24.03.24 Finale | vs. Talia Gibson | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 5-2, Ya-Yi Yang - odustajanje | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Francisca Jorge | 6-73, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | Miriam Bianca Bulgaru - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Storm Hunter | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 5-7, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-75, 7-5, 6-1 | detalj meča |