MEČ
01.06.21 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Sara Mikaca | 6-1, 6-3 | W15 Banja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Timea Jaruskova | Sara Mikaca | |
1. servis % | 31/42 (74%) | 20/41 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/31 (77%) | 8/20 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/11 (45%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/41 (68%) | 13/42 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/83 (69%) | 26/83 (31%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Sara Mikaca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Timea Jaruskova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timea Jaruskova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Sara Mikaca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bosnia and Herzeg.
24.03.03, 21 Godina
24.03.03, 21 Godina
Timea Jaruskova vs. Sara Mikaca - Međusobni mečevi
01.06.21 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Sara Mikaca | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Banja | zemlja |
Timea Jaruskova form & Sara Mikaca form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Sara Mikaca - Posljednji mečevi
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Finja Matuella | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 2-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Melissa Boyden | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 2. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-2, 6-77, 10-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Maja Miscevic | 3-6, 7-66, 2-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Kovgan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 kval. | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Nina Alibalic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 1-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fernanda Rain Contreras | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 0-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.12.22 kval. | vs. Melissa Boyden | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
28.09.22 kval. | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.09.22 2. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-1, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 6-75 | detalj meča |