MEČ
25.05.22 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Linda Salvi | 6-1, 6-3 | W15 Krsko | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Timea Jaruskova | Linda Salvi | |
1. servis % | 35/44 (80%) | 34/43 (79%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/35 (74%) | 16/34 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/9 (67%) | 5/9 (56%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/43 (51%) | 12/44 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/87 (62%) | 33/87 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Linda Salvi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Jaruskova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Timea Jaruskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Linda Salvi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timea Jaruskova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Linda Salvi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Jaruskova | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Linda Salvi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timea Jaruskova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timea Jaruskova vs. Linda Salvi - Međusobni mečevi
25.05.22 | 1. kolo | Timea Jaruskova | Linda Salvi | 6-1, 6-3 | detalj meča | W15 Krsko | zemlja |
Timea Jaruskova form & Linda Salvi form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Linda Salvi - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Friederike Nolte | 6-1, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
10.03.24 2. kolo kval. | vs. Pauline Payet | 7-65, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
19.09.23 kval. | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Caramelli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Lara Michel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Carol Plakk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Jessica Bertoldo | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Jade Marie | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 kval. | vs. Federica Rossi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kamila Kashaeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.22 1. kolo | vs. Sarah Adegoke | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nairobi - zemlja | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.22 1. kolo | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Petja Drame | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 2-1, Lauryn Jacobs - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
18.10.22 kval. | vs. Martina Caregaro | 6-4, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Elena Margaria | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Lisbon - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 3-6 | detalj meča |