MEČ
24.02.20 | 2. kolo kval. | Timea Jaruskova | Diana Krasnova | 7-5, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
22.06.97, 26 Godina
22.06.97, 26 Godina
Timea Jaruskova vs. Diana Krasnova - Međusobni mečevi
24.02.20 | 2. kolo kval. | Timea Jaruskova | Diana Krasnova | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Timea Jaruskova form & Diana Krasnova form
Timea Jaruskova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
29.05.23 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Diana Krasnova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michaela Niedermeier | 6-0, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.03.20 kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 5-7, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sofiia Likhacheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-4, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Anna Ukolova | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-612, 7-5 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Adelina Krueger | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
09.12.19 kval. | vs. Chiara Scholl | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Lorenza Cuomo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Noelia Zeballos | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Alina Mukhortova | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Marnellou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 6-72, 6-0, 8-10 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 0-3, - Diana Krasnova - odustajanje | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.10.19 kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
07.10.19 kval. | vs. Maria Toma | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W25+H Las - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 kval. | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Ivasco | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | detalj meča |