MEČ
04.05.23 | 2. kolo | Timea Babos | Michaela Laki | 6-3, 6-2 | W25 Alaminos | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Timea Babos | Michaela Laki | |
1. servis % | 26/50 (52%) | 31/59 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/26 (62%) | 8/31 (26%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/24 (42%) | 13/28 (46%) |
Osvojene break-lopte | 8/13 (62%) | 4/4 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 38/59 (64%) | 24/50 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvostruke pogreške | 7 | 5 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Timea Babos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timea Babos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timea Babos | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Michaela Laki | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timea Babos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Babos | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timea Babos | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Timea Babos | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Michaela Laki | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timea Babos | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Timea Babos vs. Michaela Laki - Međusobni mečevi
04.05.23 | 2. kolo | Timea Babos | Michaela Laki | 6-3, 6-2 | detalj meča | W25 Alaminos | zemlja |
Timea Babos form & Michaela Laki form
Timea Babos - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
17.02.24 kval. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | detalj meča | |
30.12.23 kval. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - odustajanje | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča |
Michaela Laki - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 6-72, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Lavinia Tanasie | 6-2, 2-6, 7-65 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 0-3, - Michaela Laki - odustajanje | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Tamira Paszek | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-2, 7-5 | detalj meča |