MEČ
09.03.20 | 2. kolo kval. | Thamyrys Nicolle Costa Araujo | Antonia Samudio | 2-6, 6-3, 12-10 | W25 Olimpia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | Antonia Samudio | |
1. servis % | 36/57 (63%) | 54/80 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/36 (56%) | 29/54 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/21 (29%) | 9/26 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/14 (36%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 42/80 (53%) | 31/57 (54%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/137 (50%) | 69/137 (50%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 0-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
0-5 | Antonia Samudio | |
0-0 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 1-5 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-6 |
2 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 0-2 | |
0-0 | ||
1-2 | Antonia Samudio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Antonia Samudio | |
0-0 | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 3-3 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-3 | Antonia Samudio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Antonia Samudio | |
0-0 | ||
12-10 |
Brazil
14.04.05, 18 Godina
14.04.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Thamyrys Nicolle Costa Araujo vs. Antonia Samudio - Međusobni mečevi
09.03.20 | 2. kolo kval. | Thamyrys Nicolle Costa Araujo | Antonia Samudio | 2-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | W25 Olimpia | zemlja |
Thamyrys Nicolle Costa Araujo form & Antonia Samudio form
Thamyrys Nicolle Costa Araujo - Posljednji mečevi
W50 Porto - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Kuhl | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 2-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Gabriela Yamate Almeida | 6-3, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Ivania Martinich | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Antonia Samudio - Posljednji mečevi
Bogota - zemlja | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sopo - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Mosquera - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
07.12.22 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ibague - zemlja | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Carole Monnet | 7-69, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Ana M Becerra | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bucaramanga - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Romina Ccuno | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Valeska San Martin Ramirez | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.09.22 1. kolo | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guayaquil - zemlja | ||||
23.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Sewing | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.22 2. kolo | vs. Janet Imbo Nloga | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Daiana Postay | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-3, 5-7, 1-10 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Anastasia Zhilina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Medellin - zemlja | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Anapoima - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Sylvia Schenck | 6-1, - Antonia Samudio - odustajanje | detalj meča | |
W15 Santo - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Yusleydis Smith Dias | 6-1, 6-3 | detalj meča |