MEČ
07.09.20 | 1. kolo kval. | Tereza Martincova | Zeynep Sonmez | 4-1, - odustajanje | Istanbul | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Tereza Martincova | Zeynep Sonmez | |
1. servis % | 10/17 (59%) | 8/18 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 7/10 (70%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/7 (43%) | 4/10 (40%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 11/18 (61%) | 7/17 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 21/35 (60%) | 14/35 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tereza Martincova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tereza Martincova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tereza Martincova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Zeynep Sonmez | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tereza Martincova vs. Zeynep Sonmez - Međusobni mečevi
07.09.20 | 1. kolo kval. | Tereza Martincova | Zeynep Sonmez | 4-1, Zeynep Sonmez - odustajanje | detalj meča | Istanbul | zemlja |
Tereza Martincova form & Zeynep Sonmez form
Tereza Martincova - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | - | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.02.24 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Tereza Martincova - odustajanje | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Rebecca Peterson | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Ann Li | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 1. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Dayana Yastremska | 7-63, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Nao Hibino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.23 1. kolo | vs. Shuai Zhang | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
15.07.23 Polufinale | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 2-6, 0-1, - Tereza Martincova - odustajanje | detalj meča |
Zeynep Sonmez - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.12.23 kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | detalj meča |