MEČ
05.08.18 | 2. kolo kval. | Teliana Pereira | Lucia Cortez Llorca | 3-6, 7-64, 6-3 | Las Palmas | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Teliana Pereira vs. Lucia Cortez Llorca - Međusobni mečevi
05.08.18 | 2. kolo kval. | Teliana Pereira | Lucia Cortez Llorca | 3-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | Las Palmas | zemlja |
Teliana Pereira form & Lucia Cortez Llorca form
Teliana Pereira - Posljednji mečevi
Fed Cup - zemlja | ||||
07.02.20 Rubber 1 | vs. Laura Siegemund | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vero - zemlja | ||||
21.01.20 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 4-6, - Teliana Pereira - odustajanje | detalj meča | |
W25 Daytona - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-70, 5-7 | detalj meča | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
13.01.20 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cako | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Colina - zemlja | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Allie Kiick | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Asuncion - zemlja | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Eduarda Piai | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 5-7, 0-2, - Teliana Pereira - odustajanje | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
06.10.19 Finale | vs. Tena Lukas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.19 Polufinale | vs. Elitsa Kostova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
04.10.19 Četvrtfinale | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.10.19 2. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Paula Cristina Goncalves | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
01.10.19 kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-0, Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Eleni Kordolaimi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Lucia Cortez Llorca - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detalj meča |