MEČ
16.12.19 | kval. | Tea Lukic | Vinciane Remy | 6-4, 2-6, 10-5 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Tea Lukic | Vinciane Remy | |
1. servis % | 24/39 (62%) | 27/42 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/24 (63%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/15 (47%) | 6/15 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/42 (55%) | 17/39 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 45/81 (56%) | 36/81 (44%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 8 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tea Lukic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tea Lukic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-1 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tea Lukic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
3-2 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tea Lukic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Vinciane Remy | |
6-4 |
2 | ||
Tea Lukic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Vinciane Remy | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tea Lukic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Vinciane Remy | |
0-0 | ||
Tea Lukic | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Tea Lukic | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Tea Lukic | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
10-5 |
Germany
11.09.04, 19 Godina
11.09.04, 19 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
24.09.97, 26 Godina
17386 $
24.09.97, 26 Godina
17386 $
Tea Lukic vs. Vinciane Remy - Međusobni mečevi
17.12.19 | 1. kolo | Tea Lukic | Vinciane Remy | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
16.12.19 | kval. | Tea Lukic | Vinciane Remy | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča |
Tea Lukic form & Vinciane Remy form
Tea Lukic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Vlada Zvereva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 7-67, 6-0 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Manca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Galdano | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | - | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Enola Chiesa | 7-66, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Daria Kuczer | 6-3, 1-0, Daria Kuczer - odustajanje | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 6-2, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
08.08.22 kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 L'aquila - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.21 kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Milena Jevtovic | 3-6, 6-0, 10-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Vinciane Remy - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
14.01.20 kval. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.12.19 1. kolo | vs. Tea Lukic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 kval. | vs. Tea Lukic | 4-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Marine Partaud | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.11.19 kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Camilla Iervolino | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.19 Četvrtfinale | vs. Nikola Tomanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 1-1, Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Marbella - zemlja | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Stella Wiesemann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alicia Martial | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Marie Temin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Montpellier - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
17.06.19 kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
W80 Cagnes - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Irys Ekani | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Gabriella Mujan | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.03.19 Četvrtfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.03.19 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.19 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.02.19 kval. | vs. Iva Zelic | 6-4, 6-1 | detalj meča |