MEČ
09.02.21 | 1. kolo | Tatyana Nikolenko | Katyarina Paulenka | 6-3, 6-2 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Tatyana Nikolenko | Katyarina Paulenka | |
1. servis % | 24/51 (47%) | 24/53 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/24 (67%) | 11/24 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/27 (44%) | 9/29 (31%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/53 (62%) | 23/51 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 10 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tatyana Nikolenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tatyana Nikolenko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tatyana Nikolenko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tatyana Nikolenko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tatyana Nikolenko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatyana Nikolenko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tatyana Nikolenko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tatyana Nikolenko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Katyarina Paulenka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tatyana Nikolenko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kazakhstan
02.01.04, 20 Godina
02.01.04, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tatyana Nikolenko vs. Katyarina Paulenka - Međusobni mečevi
09.02.21 | 1. kolo | Tatyana Nikolenko | Katyarina Paulenka | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Tatyana Nikolenko form & Katyarina Paulenka form
Tatyana Nikolenko - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 kval. | vs. Claudia Gasparovic | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Barnes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Akiho Maruyama | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Milana Bozhko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bulbarella | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Maya Drozd | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 7-66, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Viktoria Veleva | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Katyarina Paulenka - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
23.03.21 kval. | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Aline Thommen | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Daria Mishina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Mariya Dolzhenko | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.20 kval. | vs. Melanie Stokke | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Minsk - dvorana | ||||
12.11.19 kval. | vs. Emma Raducanu | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Parnu - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Tatsiana Sasnouskaya | 0-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-2, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-4, 3-1, - Katyarina Paulenka - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Ines Nicault | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Minsk - zemlja | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 1-6 | detalj meča |