Italy
29.10.98, 25 Godina
29.10.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.07.00, 23 Godina
19.07.00, 23 Godina
Tasha Cacciato vs. Olga Terletska - Međusobni mečevi
06.06.16 | 2. kolo kval. | Tasha Cacciato | Olga Terletska | 6-0, 6-3 | detalj meča | Velenje | zemlja |
Tasha Cacciato form & Olga Terletska form
Tasha Cacciato - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Paula Cembranos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo kval. | vs. Anali Kocevar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Liya Pencheva | 0-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Nina Simonova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Padova - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.22 kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Lola Marandel | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Stefania Rubini | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
04.11.18 kval. | vs. Irene Lavino | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Olga Terletska - Posljednji mečevi
W15 Buzau - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Liepaja - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
09.09.19 kval. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
02.10.18 kval. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Chornomorsk - zemlja | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
25.09.18 kval. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - odustajanje | detalj meča | |
Kiev - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Bucha - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - odustajanje | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
Chisinau - zemlja | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | detalj meča |