MEČ
18.10.21 | 1. kolo | Tara Wurth | Lara Salden | 6-2, 6-2 | W25 Seville | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Tara Wurth | Lara Salden | |
1. servis % | 34/45 (76%) | 32/51 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/11 (82%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/51 (55%) | 14/45 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tara Wurth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lara Salden | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Tara Wurth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tara Wurth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tara Wurth | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tara Wurth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lara Salden | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tara Wurth vs. Lara Salden - Međusobni mečevi
18.10.21 | 1. kolo | Tara Wurth | Lara Salden | 6-2, 6-2 | detalj meča | W25 Seville | zemlja |
Tara Wurth form & Lara Salden form
Tara Wurth - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-5, -def. | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Tena Lukas | 6-0, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Lucie Pawlak | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alina Granwehr | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-710, 0-6 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
19.04.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
14.04.23 | vs. Malene Helgo | 0-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.04.23 | vs. Rebecca Peterson | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
12.04.23 | vs. Lola Radivojevic | 2-6, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
11.04.23 | vs. Gergana Topalova | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
08.04.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.04.23 Polufinale | vs. Veronika Erjavec | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.04.23 Četvrtfinale | vs. Petra Marcinko | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
05.04.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Lara Salden - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detalj meča |