MEČ
16.05.23 | 2. kolo kval. | Tanisha Kashyap | Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
India
25.04.02, 21 Godina
25.04.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
13.12.06, 17 Godina
13.12.06, 17 Godina
Tanisha Kashyap vs. Lena Thomas Iglesias - Međusobni mečevi
16.05.23 | 2. kolo kval. | Tanisha Kashyap | Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Tanisha Kashyap form & Lena Thomas Iglesias form
Tanisha Kashyap - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Varvara Bernovich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lara Charles | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Aely Arai | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-2, 14-12 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-61, 4-6 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini | Diletta Cherubini - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 3-0, Sravya Shivani Chilakalapudi - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-73, 0-4, - Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Marente Sijbesma | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Flavie Brugnone | 4-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
10.08.23 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 4-6, 0-2, - Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Esther Vyrlan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 3-6, 3-3, - Tanisha Kashyap - odustajanje | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Patricia Grigoras | 6-2, 7-60 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Lena Thomas Iglesias - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 2-6, 7-63, 4-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-1, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Nikolajeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Barbara Dessolis | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Meriem Ben Ezzedine Meriem | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Emma Kette | 7-5, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Kali Supova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.09.23 kval. | vs. Jelena Ristic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Katie Dyson | 6-71, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Christine Gouws | 6-4, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Soro | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Nanou Thys | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 1-6, 0-3, - Lena Thomas Iglesias - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Taylor Gruber | 3-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lina Soussi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Julia Zhu | 1-6, 0-2, - Lena Thomas Iglesias - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Zara Darken | 4-6, 2-0, Zara Darken - odustajanje | detalj meča | |
W15 Norges - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yifei Huang | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 3-6, 3-6 | detalj meča |