MEČ
11.09.20 | 1. kolo | Tamara Curovic | Ani Vangelova | 6-0, 5-3 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Tamara Curovic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Tamara Curovic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tamara Curovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tamara Curovic | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tamara Curovic | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tamara Curovic | 5-3 | |
5-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tamara Curovic vs. Ani Vangelova - Međusobni mečevi
11.09.20 | 1. kolo | Tamara Curovic | Ani Vangelova | 6-0, 5-3 | detalj meča | All Lower | zemlja |
08.07.16 | Četvrtfinale | Tamara Curovic | Ani Vangelova | 7-5, 7-63 | detalj meča | Nis | zemlja |
23.02.16 | 1. kolo | Tamara Curovic | Ani Vangelova | 7-5, 6-3 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Tamara Curovic form & Ani Vangelova form
Tamara Curovic - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča |
Ani Vangelova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detalj meča |