MEČ
10.03.20 | 2. kolo kval. | Sylvie Zund | Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sylvie Zund vs. Ilinca Dalina Amariei - Međusobni mečevi
10.03.20 | 2. kolo kval. | Sylvie Zund | Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Sylvie Zund form & Ilinca Dalina Amariei form
Sylvie Zund - Posljednji mečevi
W25 Mogi - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Eduarda Lages | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Luisina Giovannini | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sol Rabin | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
17.11.23 Polufinale | vs. Alexia Harmon | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 Četvrtfinale | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Mariana Zottoli | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Joelle Steur | 7-61, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lima - zemlja | ||||
27.08.23 Finale | vs. Julieta Estable | 3-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.08.23 Polufinale | vs. Sabastiani Leon | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Yleymi Lugiana Muelle Valdez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
13.08.23 kval. | vs. Ellie Douglas | 2-6, - Sylvie Zund - odustajanje | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
24.07.23 kval. | vs. Nicole Poj | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Sofia Sfilio | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 7-65, 10-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 7-5, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.06.23 1. kolo | vs. Anja Petkovic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detalj meča |