MEČ
16.12.20 | 1. kolo | Svenja Ochsner | Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Svenja Ochsner | Simona Ogescu | |
1. servis % | 42/68 (62%) | 28/48 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/42 (62%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/26 (54%) | 7/20 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/48 (56%) | 28/68 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Svenja Ochsner | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Svenja Ochsner | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Svenja Ochsner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Svenja Ochsner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Simona Ogescu | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Svenja Ochsner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Svenja Ochsner | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Simona Ogescu | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Svenja Ochsner vs. Simona Ogescu - Međusobni mečevi
16.12.20 | 1. kolo | Svenja Ochsner | Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Svenja Ochsner form & Simona Ogescu form
Svenja Ochsner - Posljednji mečevi
W25 Telavi - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
05.04.21 kval. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.02.21 Polufinale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |