MEČ
07.07.20 | 1. kolo | Svenja Ochsner | Karin Kennel | 6-3, 6-4 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Svenja Ochsner | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-40 | ||
1-0 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Svenja Ochsner | 1-1 | |
1-2 | Karin Kennel | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Karin Kennel | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Svenja Ochsner | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Karin Kennel | |
Svenja Ochsner | 5-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Svenja Ochsner | 0-1 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Karin Kennel | |
0-0, 0-30 | ||
Svenja Ochsner | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Karin Kennel | |
Svenja Ochsner | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-3 | Karin Kennel | |
0-0 | ||
Svenja Ochsner | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Karin Kennel | |
0-0, 15-0 | ||
Svenja Ochsner | 5-4 | |
0-0, 30-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Svenja Ochsner vs. Karin Kennel - Međusobni mečevi
07.07.20 | 1. kolo | Svenja Ochsner | Karin Kennel | 6-3, 6-4 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Svenja Ochsner form & Karin Kennel form
Svenja Ochsner - Posljednji mečevi
W25 Telavi - zemlja | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.06.21 kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.06.21 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.06.21 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
05.05.21 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
04.05.21 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
05.04.21 kval. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
27.02.21 Polufinale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča |
Karin Kennel - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Olimpia - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-2, 6-71, 6-75 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Celia Belle Mohr | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Destinee Martins | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 Finale | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.02.20 Polufinale | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
07.02.20 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.02.20 2. kolo | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Carla Touly | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.20 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bhopal - tvrda | ||||
22.11.19 Četvrtfinale | vs. Karman Kaur Thandi | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-2, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
16.11.19 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Gwalior - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
29.10.19 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W60 Caldas - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Neto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.19 Četvrtfinale | vs. Marie Temin | 1-6, 5-7 | detalj meča |