MEČ
04.07.19 | 2. kolo | Suzan Lamens | Marina Yudanov | 6-0, 6-0 | W25 Den | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Suzan Lamens | Marina Yudanov | |
1. servis % | 15/29 (52%) | 18/28 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 12/15 (80%) | 4/18 (22%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/14 (86%) | 0/10 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/28 (86%) | 5/29 (17%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 48/57 (84%) | 9/57 (16%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 6 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 0-15 | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Suzan Lamens | 4-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Suzan Lamens | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-0 | ||
Suzan Lamens | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Marina Yudanov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Suzan Lamens | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Marina Yudanov | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Suzan Lamens vs. Marina Yudanov - Međusobni mečevi
04.07.19 | 2. kolo | Suzan Lamens | Marina Yudanov | 6-0, 6-0 | detalj meča | W25 Den | zemlja |
30.06.19 | Finale | Suzan Lamens | Marina Yudanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Suzan Lamens form & Marina Yudanov form
Suzan Lamens - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
10.03.24 Finale | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
24.02.24 Polufinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
31.12.23 kval. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Marina Yudanov - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
15.09.20 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 5-0, Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.09.20 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.20 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.02.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Tara Wurth | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
07.12.19 Polufinale | vs. Julyette Steur | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-0, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-64, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Victoria Pahlett | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ali Collins | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Coralie Garrigues | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Laura Mulero Parraga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
14.09.19 Finale | vs. Jade Suvrijn | 6-713, 2-6 | detalj meča |