MEČ
25.01.21 | 1. kolo kval. | Susan Bandecchi | Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-1 | W60 Andrezieux | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Susan Bandecchi | Marina Bassols Ribera | |
1. servis % | 34/56 (61%) | 24/42 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 13/24 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/22 (45%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/42 (55%) | 21/56 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/98 (59%) | 40/98 (41%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Susan Bandecchi | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Susan Bandecchi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Susan Bandecchi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Susan Bandecchi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Marina Bassols Ribera | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Susan Bandecchi vs. Marina Bassols Ribera - Međusobni mečevi
25.01.21 | 1. kolo kval. | Susan Bandecchi | Marina Bassols Ribera | 6-2, 6-1 | detalj meča | W60 Andrezieux | dvorana |
Susan Bandecchi form & Marina Bassols Ribera form
Susan Bandecchi - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Maya Joint | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Victoria Osuigwe | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Celine Naef | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 kval. | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Iva Primorac | 7-66, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-3, - Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
15.10.23 kval. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča |
Marina Bassols Ribera - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Timofeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Alize Cornet | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Taylah Preston | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Chang | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Suzan Lamens | 7-5, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Sinja Kraus | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
03.12.23 Finale | vs. Erika Andreeva | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Alize Cornet | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-77, 2-6 | detalj meča |