MEČ
28.11.19 | 2. kolo | Sunam Jeong | Kamonwan Buayam | 6-1, 6-1 | W15 Nonthaburi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sunam Jeong | Kamonwan Buayam | |
1. servis % | 40/60 (67%) | 25/43 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 11/25 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 4/18 (22%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 1/7 (14%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/43 (65%) | 23/60 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-0 | Kamonwan Buayam | |
0-0 | ||
Sunam Jeong | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Kamonwan Buayam | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sunam Jeong | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Kamonwan Buayam | |
6-1 |
2 | ||
Sunam Jeong | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
1-0 | Kamonwan Buayam | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sunam Jeong | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Kamonwan Buayam | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-1 | Kamonwan Buayam | |
0-0 | ||
Sunam Jeong | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sunam Jeong vs. Kamonwan Buayam - Međusobni mečevi
28.11.19 | 2. kolo | Sunam Jeong | Kamonwan Buayam | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Nonthaburi | tvrda |
Sunam Jeong form & Kamonwan Buayam form
Sunam Jeong - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Dayeon Back | 1-6, 1-4, - Sunam Jeong - odustajanje | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Cherry Kim | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-73, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
02.06.23 2. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Da Hye Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.05.23 kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Gio Jang | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-0, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
28.03.23 kval. | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 4-6, 10-2 | detalj meča | |
W25 Jakarta - tvrda | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cylova Zuleyka Hukmasabiyya | 1-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
W15 Jakarta - tvrda | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.23 kval. | vs. Laquisa Khan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Justmin Da Costa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 Finale | vs. Clara Vlasselaer | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
03.09.22 Polufinale | vs. So-Ra Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Junri Namigata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
22.12.19 Finale | vs. Barbara Haas | 6-4, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
21.12.19 Polufinale | vs. Olga Doroshina | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
20.12.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.12.19 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Kamonwan Buayam - Posljednji mečevi
W15 Chiang - tvrda | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
16.06.22 1. kolo | vs. Pawinee Ruamrak | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
16.06.22 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.22 kval. | vs. Pimmada Thongkum | 6-1, 3-6, 10-12 | detalj meča | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Vichitraporn Vimuktananda | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 4-6, 0-3, - Kamonwan Buayam - odustajanje | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
22.04.22 Četvrtfinale | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.04.22 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 1-4, - Kamonwan Buayam - odustajanje | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.04.22 kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Wansai Kasikampaiboon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 2-3, Xinyu Wang - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 7-65, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 1. kolo | vs. Roong Sirinuntavitaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Eun Se Jang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Shiho Akita | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Nonthaburi - tvrda | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 3-6 | detalj meča |