MEČ
06.09.20 | 1. kolo kval. | Stephanie Judith Visscher | Sarka Richterova | 6-3, 6-1 | W25 Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
16.05.00, 23 Godina
16.05.00, 23 Godina
Stephanie Judith Visscher vs. Sarka Richterova - Međusobni mečevi
06.09.20 | 1. kolo kval. | Stephanie Judith Visscher | Sarka Richterova | 6-3, 6-1 | detalj meča | W25 Prague | zemlja |
Stephanie Judith Visscher form & Sarka Richterova form
Stephanie Judith Visscher - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Sarka Richterova - Posljednji mečevi
W25 Prague - zemlja | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bytom - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Mujan | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Anna Pribylova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.18 kval. | vs. Zi Yi Wang | 6-2, 3-6, def. | detalj meča | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Dominika Talpova | Dominika Talpova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 2-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Adela Jarosova | 7-63, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Martina Pradova | 6-75, 7-65, 6-75 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
04.12.17 kval. | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
12.06.17 kval. | vs. Nicole Gadient | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Regina Husak | 6-2, 6-3 | detalj meča |