MEČ
26.06.19 | 1. kolo | Stephanie Judith Visscher | Eline Audenaert | 7-67, 6-0 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Stephanie Judith Visscher | Eline Audenaert | |
1. servis % | 42/61 (69%) | 42/61 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/42 (69%) | 21/42 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/19 (42%) | 6/19 (32%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/61 (56%) | 24/61 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Stephanie Judith Visscher | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Stephanie Judith Visscher | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Stephanie Judith Visscher | 4-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Stephanie Judith Visscher | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Eline Audenaert | |
Stephanie Judith Visscher | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-6 | Eline Audenaert | |
0-0, 30-0 | ||
7-67 |
2 | ||
0-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Stephanie Judith Visscher | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
2-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0 | ||
Stephanie Judith Visscher | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-0 | Eline Audenaert | |
0-0 | ||
Stephanie Judith Visscher | 5-0 | |
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Stephanie Judith Visscher vs. Eline Audenaert - Međusobni mečevi
26.06.19 | 1. kolo | Stephanie Judith Visscher | Eline Audenaert | 7-67, 6-0 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Stephanie Judith Visscher form & Eline Audenaert form
Stephanie Judith Visscher - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Arcadia - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Eline Audenaert - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 kval. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detalj meča |