Finland
22.07.05, 18 Godina
22.07.05, 18 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
10.05.06, 17 Godina
10.05.06, 17 Godina
Stella Remander vs. Yican Li - Međusobni mečevi
28.05.23 | 1. kolo kval. | Stella Remander | Yican Li | 7-5, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Stella Remander form & Yican Li form
Stella Remander - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 6-3, 1-1, - Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 2-6, 0-3, - Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Lana Stanisic | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 0-6, 1-2, - Stella Remander - odustajanje | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. June Bjork | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Selya Rakki | 6-4, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yican Li | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Taylor Ng | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Yican Li - Posljednji mečevi
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Duanrui Gao | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Jing Yang | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Duanrui Gao | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Xue Cao | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-6 | detalj meča |