MEČ
09.03.20 | 2. kolo kval. | Stefania Rogozinska Dzik | Daria Krasnova | 6-1, 6-2 | W25 Cairo | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Stefania Rogozinska Dzik vs. Daria Krasnova - Međusobni mečevi
09.03.20 | 2. kolo kval. | Stefania Rogozinska Dzik | Daria Krasnova | 6-1, 6-2 | detalj meča | W25 Cairo | tvrda |
Stefania Rogozinska Dzik form & Daria Krasnova form
Stefania Rogozinska Dzik - Posljednji mečevi
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.01.24 kval. | vs. Carolyn Campana | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessica Bernales | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Layne Sleeth | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Tyra Caterina Grant | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Oliwia Orlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Valeryia Darashuk | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 6-75, 0-2, - Stefania Rogozinska Dzik - odustajanje | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Esther Vyrlan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.08.23 Polufinale | vs. Daria Frayman | - | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Sophia Ksandinov | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
24.06.23 Polufinale | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Valeryia Darashuk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W80 Rancho - tvrda | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Berkeley - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bydgoszcz - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Radom - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
04.08.22 3. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-0, Aleksandra Julia Zuchanska - odustajanje | detalj meča |
Daria Krasnova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - zemlja | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ust - tvrda | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 L'aquila - zemlja | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 6-76, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Osborne | 4-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.05.21 kval. | vs. Francesca Curmi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Laura Garcia Astudillo | 6-1, 7-60 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-73, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 0-3, - Daria Krasnova - odustajanje | detalj meča | |
27.04.21 kval. | vs. Marie Mettraux | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.21 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.21 kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.03.21 kval. | vs. Tara Wurth | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
09.02.21 kval. | vs. Karen Marthiens | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 7-65, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tea Pavlicic Pavlicic | 7-5, 6-0 | detalj meča |