MEČ
13.11.17 | 2. kolo kval. | Sonya Latycheva | Charlotte Roemer | 6-4, 7-67 | Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Canada
16.06.94, 29 Godina
16.06.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sonya Latycheva vs. Charlotte Roemer - Međusobni mečevi
13.11.17 | 2. kolo kval. | Sonya Latycheva | Charlotte Roemer | 6-4, 7-67 | detalj meča | Benicarlo | zemlja |
Sonya Latycheva form & Charlotte Roemer form
Sonya Latycheva - Posljednji mečevi
W15 Palmanova - zemlja | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Ania Hertel | 0-6, 0-1, - Sonya Latycheva - odustajanje | detalj meča | |
05.02.19 kval. | vs. Annick Melgers | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Freia Lawrence | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Valeriya Urzhumova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Maria Pages Mere | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.04.18 kval. | vs. Linnea Malmqvist | 5-7, 6-4, 6-77 | detalj meča | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Pitak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
17.04.18 2. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
09.04.18 kval. | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | - | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.18 kval. | vs. Julia Payola | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Martinez Asensi | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
15.02.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
14.02.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.02.18 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Manacor - zemlja | ||||
08.02.18 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.18 1. kolo | vs. Julia Payola | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Francesca Fusinato | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Nules - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Charlotte Roemer - Posljednji mečevi
Billie Jean - tvrda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Guayaquil - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
18.06.19 kval. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.05.19 Polufinale | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
25.04.19 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.04.19 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.03.19 Četvrtfinale | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | detalj meča |