MEČ
27.11.21 | Polufinale | Sonay Kartal | Nina Radovanovic | 6-3, 6-0 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sonay Kartal | Nina Radovanovic | |
1. servis % | 32/44 (73%) | 25/50 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/32 (66%) | 10/25 (40%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/12 (50%) | 7/25 (28%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 2/7 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/50 (66%) | 17/44 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sonay Kartal | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Sonay Kartal | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sonay Kartal | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sonay Kartal | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sonay Kartal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sonay Kartal | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sonay Kartal | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sonay Kartal vs. Nina Radovanovic - Međusobni mečevi
27.11.21 | Polufinale | Sonay Kartal | Nina Radovanovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Sonay Kartal form & Nina Radovanovic form
Sonay Kartal - Posljednji mečevi
W75+H Porto - dvorana | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Dalayna Hewitt | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
14.01.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Palicova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Leolia Jeanjean | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-65, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
23.06.23 Polufinale | vs. Emma Navarro | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nottingham - trava | ||||
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
11.06.23 kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Kenin | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča |
Nina Radovanovic - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Marie Villet | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 5-0, Alice Battesti - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Marie Villet | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 kval. | vs. Selina Dal | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 4-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-1, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
26.08.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-2, 6-2 | detalj meča |