MEČ
22.01.20 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | W15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
10.11.02, 21 Godina
10.11.02, 21 Godina
Sofia Milatova vs. Ayline Esina Samardzic - Međusobni mečevi
22.01.20 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Manacor | tvrda |
Sofia Milatova form & Ayline Esina Samardzic form
Sofia Milatova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - odustajanje | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detalj meča |
Ayline Esina Samardzic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. On Yu Choi | 7-5, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Jiumeng Liu | 7-5, 2-6, 10-2 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Kotecha | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shakhzoda Asimova | 2-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Theodora Stancescu | 3-6, 7-5, 12-10 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Thamm | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Cindy Langlais | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Sophia Ksandinov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 1-6, - Ayline Esina Samardzic - odustajanje | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rachele Elisa Zingale | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Marcella Dessolis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 7-61, 6-4 | detalj meča |