Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
06.02.99, 25 Godina
10342 $
06.02.99, 25 Godina
10342 $
So-Ra Lee vs. Ramya Natarajan - Međusobni mečevi
30.11.21 | 1. kolo | So-Ra Lee | Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Bengaluru | tvrda |
So-Ra Lee form & Ramya Natarajan form
So-Ra Lee - Posljednji mečevi
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - odustajanje | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
03.09.22 Polufinale | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.09.22 Četvrtfinale | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 kval. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
03.12.21 Četvrtfinale | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.04.21 kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Ramya Natarajan - Posljednji mečevi
W25 Pune - tvrda | ||||
20.12.21 kval. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Prathiba Narayan Prasad | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Solapur - tvrda | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.21 1. kolo | vs. Arthi Muniyan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bengaluru - tvrda | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Navi - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Pune - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
02.12.19 kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Sahithi Reddy Vutukuru | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Delisha Guttikonda | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.11.19 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
12.11.19 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 6-2, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Anna Baranovski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.11.19 Polufinale | vs. Rachel Gailis | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Anfisa Danilchenko | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.10.19 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
01.09.18 Polufinale | vs. Sohyun Park | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
31.08.18 Četvrtfinale | vs. Reina Takahashi | 1-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Eunji Lim | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
29.08.18 2. kolo | vs. Chisa Hosonuma | 4-6, 5-0, Chisa Hosonuma - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
25.08.18 Polufinale | vs. Hanna Chang | 2-6, 3-6 | detalj meča |