MEČ
22.08.19 | 2. kolo | Sinja Kraus | Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | W15 Wanfercee | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sinja Kraus | Pei-Chi Lee | |
1. servis % | 26/50 (52%) | 33/53 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/26 (73%) | 14/33 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/24 (42%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/53 (58%) | 21/50 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/103 (58%) | 43/103 (42%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sinja Kraus vs. Pei-Chi Lee - Međusobni mečevi
22.08.19 | 2. kolo | Sinja Kraus | Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Wanfercee | zemlja |
Sinja Kraus form & Pei-Chi Lee form
Sinja Kraus - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča |
Pei-Chi Lee - Posljednji mečevi
W25 Tainan - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Chia Yi Tsao | 3-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-75, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Tzu-Ying Tseng | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Daegu - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 7-64, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Youna Kim | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Fukuoka - tepih | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Gifu - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-73, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Natsuho Arakawa | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Honoka Kobayashi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Fukui - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Osaka - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
20.04.23 1. kolo | vs. Kurea Hayasaka | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Osaka - tvrda | ||||
10.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Emerson Jones | 6-75, 7-5, 11-9 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Azuna Ichioka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.23 kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Na-Lae Han | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Bengaluru - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Aunchisa Chanta | 6-1, 1-6, 1-6 | detalj meča |