MEČ
19.07.21 | 2. kolo kval. | Sinja Kraus | Denise Hrdinkova | 7-5, 6-2 | W60 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sinja Kraus | Denise Hrdinkova | |
1. servis % | 34/55 (62%) | 27/55 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/34 (50%) | 8/27 (30%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 14/28 (50%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 4/5 (80%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/55 (60%) | 25/55 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/110 (57%) | 47/110 (43%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sinja Kraus | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Sinja Kraus | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sinja Kraus | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Denise Hrdinkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sinja Kraus vs. Denise Hrdinkova - Međusobni mečevi
19.07.21 | 2. kolo kval. | Sinja Kraus | Denise Hrdinkova | 7-5, 6-2 | detalj meča | W60 Olomouc | zemlja |
Sinja Kraus form & Denise Hrdinkova form
Sinja Kraus - Posljednji mečevi
Oeiras - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Suzan Lamens | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.04.24 | vs. Mia Ristic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Caroline Wozniacki | 6-0, 1-0, Caroline Wozniacki - odustajanje | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Denise Hrdinkova - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 4-0, Kamilla Bartone - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Noka Juric | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sabina Dadaciu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Federica Bilardo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-1, 1-0, Marcella Dessolis - odustajanje | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 2-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
12.06.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anna Zyryanova | 6-0, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Panna Bartha | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Hana Becirovic Novak | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Misaki Doi | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Ana Grubor | 6-2, 6-2 | detalj meča |