MEČ
14.11.21 | 1. kolo kval. | Sinja Kraus | Agustina Chlpac | 6-0, 6-2 | W25 Petange | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Sinja Kraus | Agustina Chlpac | |
1. servis % | 23/39 (59%) | 27/48 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 11/27 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 6/21 (29%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/48 (65%) | 15/39 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/87 (63%) | 32/87 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sinja Kraus | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Sinja Kraus | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sinja Kraus | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sinja Kraus | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sinja Kraus vs. Agustina Chlpac - Međusobni mečevi
14.11.21 | 1. kolo kval. | Sinja Kraus | Agustina Chlpac | 6-0, 6-2 | detalj meča | W25 Petange | dvorana |
Sinja Kraus form & Agustina Chlpac form
Sinja Kraus - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.23 Finale | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča |
Agustina Chlpac - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buenos - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča |