MEČ
19.08.19 | 1. kolo kval. | Sina Herrmann | Laura Boehner | 7-5, 6-1 | W15 Wanfercee | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
30.07.01, 22 Godina
15193 $
30.07.01, 22 Godina
15193 $
Sina Herrmann vs. Laura Boehner - Međusobni mečevi
19.08.19 | 1. kolo kval. | Sina Herrmann | Laura Boehner | 7-5, 6-1 | detalj meča | W15 Wanfercee | zemlja |
Sina Herrmann form & Laura Boehner form
Sina Herrmann - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Laura Boehner - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | detalj meča |