MEČ
23.10.20 | Četvrtfinale | Sina Herrmann | Ines Ibbou | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Sina Herrmann | Ines Ibbou | |
1. servis % | 27/41 (66%) | 32/43 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/27 (85%) | 18/32 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/14 (64%) | 1/11 (9%) |
Osvojene break-lopte | 5/13 (38%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/43 (56%) | 9/41 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sina Herrmann | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ines Ibbou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sina Herrmann | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Sina Herrmann vs. Ines Ibbou - Međusobni mečevi
06.09.22 | kval. | Ines Ibbou | Sina Herrmann | 6-2, 6-4 | detalj meča | W60 Montreux | zemlja |
23.10.20 | Četvrtfinale | Sina Herrmann | Ines Ibbou | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Sina Herrmann form & Ines Ibbou form
Sina Herrmann - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
11.09.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Ines Ibbou - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
27.11.23 kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Tilde Stromquist | 3-3, - Ines Ibbou - odustajanje | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Salas | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Verbier - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Nika Radisic | 6-3, 4-1, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 5-7, 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Diana Martynov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Kateryna Volodko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Monastir - tvrda | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Betova | 6-3, 6-3 | detalj meča |