MEČ
26.10.22 | 1. kolo | Simona Waltert | Kristina Mladenovic | 6-0, 1-0, - odustajanje | W100 Les | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Simona Waltert | Kristina Mladenovic | |
1. servis % | 17/33 (52%) | 10/17 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/17 (88%) | 1/10 (10%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/16 (44%) | 3/7 (43%) |
Osvojene break-lopte | 3/3 (100%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 13/17 (76%) | 11/33 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 35/50 (70%) | 15/50 (30%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Simona Waltert | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Kristina Mladenovic | |
0-0 | ||
1-0 |
3 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Simona Waltert vs. Kristina Mladenovic - Međusobni mečevi
26.10.22 | 1. kolo | Simona Waltert | Kristina Mladenovic | 6-0, 1-0, Kristina Mladenovic - odustajanje | detalj meča | W100 Les | tvrda |
Simona Waltert form & Kristina Mladenovic form
Simona Waltert - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Kristina Mladenovic - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 0-5, - Kristina Mladenovic - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 7-62, 7-62 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
03.12.23 Finale | vs. Arina Rodionova | 6-71, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Francesca Curmi | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 7-610, 5-0, Berfu Cengiz - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Xinxin Yao | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 4-6 | detalj meča |