Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Latvia
16.09.02, 21 Godina
16.09.02, 21 Godina
Simona Ogescu vs. Marija Semenistaja - Međusobni mečevi
01.06.21 | kval. | Simona Ogescu | Marija Semenistaja | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Simona Ogescu form & Marija Semenistaja form
Simona Ogescu - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Slobozia - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
15.08.23 kval. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bacau - zemlja | ||||
15.07.23 Četvrtfinale | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detalj meča |
Marija Semenistaja - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - odustajanje | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | detalj meča |